Začnite svoj úspech s nami!

Lákadlo pre vašich zákazníkov!

Moderná forma celotelovej kryoterapie je vo svete čoraz populárnejšia a už dávnejšie prenikla aj na Slovensko.
Ešte stále však môžete byť medzi prvými, ktorí svojim zákazníkom ponúknu, namiesto alebo popri tradičnej saune, aj terapiu extrémnym chladom vo forme kryosauny.
Vaše fitness centrum, športový klub, fyzioterapeutické zariadenie, wellness či hotel tak viete odlíšiť od konkurencie práve prevádzkou našej kryokomory!

Blahodarné účinky

Kryoterapia ponúka uvoľnenie organizmu a z toho vyplývajúcu podporu terapeutických účinkov.
Vaši zákazníci dnes ocenia dobre známe účinky pri celkovej regenerácii, liečbe stresu, chronickej únavy, zápaloch kĺbov, problémoch s chrbtom, rekonvalescencii, či pri zlepšovaní športového výkonu.

Ako prebieha inštalácia?

Na inštaláciu našej kryokomory nie je potrebné žiadne drastické prerábanie vašich priestorov. Naše kryosauny majú moderný, nadčasový a kompaktný dizajn. Stačí nájsť vhodný priestor o ploche aspoň 15m2, kryokomoru stačí umiestniť, zapojiť, odskúšať. Celú inštaláciu za vás urobí náš tím a zaškolí Vás do jej ovládania. Navyše, ovládanie našich prístrojov je naozaj jednoduché a intuitívne, čím sa snažíme predísť Vašim problémom pri každodennom používaní našich zariadení.

Oplatí sa mi prevádzka?

CRYONiQ už viac než 4 roky úspešne prevádzkuje kryocentrum v Manchester, UK. Naši klienti komerčne prevádzkujú kryokomoru v desiatkach krajín sveta. Obľúbenosť kryoterapie a jej reálne výsledky im udržiavajú stálu klientelu. Keďže už zrejme podnikáte, dobre poznáte ekonomické zákonitosti. Čím viac sa zariadenie používa, tým viac sa pokryjú náklady na jeho získanie a fixné náklady. Naše výrobky sa vyznačujú vysokou mierou spoľahlivosti a vydržia bez väčších problémov aj extrémnu záťaž. Navyše je Vám je stále k dispozícií naša techniká podpora. Čize aj keď by nastal nejaký problém, rýchlo ho odstránime.

Ako začať? Pomôžete mi?

Po zakúpení zariadenia CRYO XC alebo CRYO LC sa spoločnosť CRYONiQ stáva Vašim partnerom. Poskytneme Vám plnú marketingovú podporu (web stránka, materiály, návrh reklamy atď). Prípadne, na základe Vami dodaných podkladov vieme pre Vás vypracovať business plán. Okrem toho vypracujeme návrh umiestnenia kryosauny, aby čo najlepšie zapadla do Vášho interiéru s najvyšším dôrazom na bezpečnosť, poistenie, financovanie a množstvo ďalších vecí, ktoré pomôžu rozbehnúť Vaše podnikanie. Snažíme sa o to, aby Vaše podnikanie bolo čo najúspešnejšie, pretože pre nás je spokojný zákazník najlepšia reklama!

Koľko miesta na to potrebujem?

Celotelová kryokomora CRYO XC zaberá cca 4-5 m2 miesta.
K tomu potrebujete malý priestor okolo nej pre pohyb – vstup a výstup klienta a miesto pre zamestnanca. Navyše k tomu potrebujete šatňu, miesto na uskladnenie nádoby s dusíkom a vecí ako šľapky, župan a podobne. Veľkosť ideálneho priestoru na umiestnenie celotelovej kryokomory sa pohybuje od 15 do 20 m2. Ako vidíte, priestoru pre kryoterapiu stačí málo a prevádzka je aj po tejto stránke veľmi efektívna.
Pri zariadení na lokálnu kryoterapiu CRYO LC je to výrazne menej. Táto jednotka je navyše mobilná a je osadená kolieskami na ľahký presun. Toto zariadenie na lokálnu kryoterapiu je vďaka kompaktným rozmerom navyše možné jednoducho uskladniť.
Ideálnym doplnkom kryosauny je napríklad rotoped alebo veslársky trenažér, na ktorom sa môžu Vaši zákazníci zahriať po absolvovaní procedúry. To však mnohí máte k dispozícii už teraz.

Potrebujem na to povolenie?

Naše kryokomory spĺňajú najprísnejšie kritériá bezpečnosti a kvality a preto nie sú potrebné žiadne dodatočné povolenia na ich prevádzku.

Financovanie kryocentra

Chcete to zafinancovať?

Pomôžeme aj s tým! Uvedomujeme si, že počiatočná invetícia do zariadenia akejkoľvek prevádzky je vyššia ,a preto nemusíte platiť ihneď celé zariadenie. Môžete si ho kúpiť priamo od nás na splátky. Stačí ak nám uhradíte 50 percent z ceny zariadenia a zvyšok si môžete rozdeliť podľa Vašich finančných možností. Pokiaľ máte záujem, vieme prostredníctvom našich zmluvých partnerov zabezpečiť aj iné formy financovania s nižšou akontáciou. Ozvite sa nám a spolu nájdeme najvhodnejšie riešenie.

Aká je dodacia doba?

Výroba kryosauny zaberie zhuba 4 až 6 týždňov od záväznej objednávky a úhrady zálohy vo výške 50%. Doručenie na Slovensku trvá približne 1 až 3 pracovné dni. Dodanie kryosauny, samozrejme, zahŕňa aj inštaláciu a zaškolenie operátora, aby prevádzka kryoterapeutického zariadenia bola naozaj bezpečná. V prípade, ak máte záujem o skoršie dodanie, k dispozícií máme aj použité zariadenia ihneď k odberu. O dostupnosti jednotlivých zariadení sa prosím informujte na emailovej adrese info@cryoniq.sk alebo telefónnom čísle +421 907 026 201.

Spoznajte naše zariadenia

Pre celotelovú aj lokálnu kryoterapiu

CRYO XCTM Kryosauna

Najunivezálnejšia celotelová kryosauna

CRYO XC™ Plus cryotherapy chamber in black

CRYO XCTM Plus Kryosauna

Keď chcete to najlepšie bez kompromisov

CRYO LC Black localized cryo device

CRYO LC – Lokálna kryoterapia

Flexibilný prístroj na bodovú kryoterapiu

Získajte nazáväznú cenovú ponuku.

Pred žiadosťou o cenovú ponuku celotelovej kryokomory CRYO XC, vyplňte prosím konfigurátor. Ak náhodou neviete niečo nakonfigurovať, označte políčko neviem. Nastavenie konfigurátora zaberie pár minút, ale nám pomôže vytvoriť si predstavu o produkte, ktorý Vás zaujal.  V prípade, ak máte záujem o prístroj na lokálnu kryoterapiu CRYO LC, vyplňte po stlačení tlačidla “Žiadosť o ponuku CRYO LC” formulár v kontakte a budeme Vás kontaktovať.
V prípade, ak sa Vám nechce písať, ani vypĺňať konfigurátor, zavolajte nám na telefónne číslo +421 907 026 201.