CRYO XC™
CRYO XC™ Plus
CRYO LC Black

Manažment kvality

Tím spoločnosti CRYONiQ vynaložil všetko úsilie na to, aby od prvého dňa ponúkol svojim klientom kvalitné produkty a služby, ktoré zostávajú našou hlavnou hnacou silou dodnes. Náš tím je pripravený zodpovedať akékoľvek otázky týkajúce sa našich kryoterapuetických zariadení alebo otázky týkajúce sa inštalácie, údržby a odstraňovania problémov.

Záruka výrobcu CRYONiQ

Všetky kryoterapeutické zariadenia v našej ponuke majú 24-mesačnú záruku garantovanú výrobcom, ktorú je možné na požiadanie rozšíriť za vopred stanovený poplatok. To našim klientom zaručuje pohodlie a spoľahlivosť prevádzky, pretože o prípadné poruchy sa postará náš vyškolený tím v najkratšom možnom čase.

Technická pomoc

Technický tím spoločnosti CRYONiQ je k dispozícii kedykoľvek. V prípade technických problémov na zariadení CRYONiQ máme možnosť diaľkovo diagnostikovať a vyriešiť niektoré problémy. Každé zariadenie je možné pripojiť cez Wi-Fi, čo umožňuje našim technikom rýchlo reagovať a aj na diaľku identifikovať prípadný problém. Náš asistenčný tím je veľmi rýchly, na prípadné otázky sme schopní reagovať do niekoľkých hodín. Naša spoločnosť ponúka aj servis. Kliknite pre viac informácií.

Tréning na používanie zariadenia

Správna prevádzka a bezpečnosť klientov je prioritou našej spoločnosti. Preto je neoddeliteľnou súčasťou kúpy nášho zariadenia vždy aj školenie. Počas why tréningu vám náš technický inžinier predstaví všetky dôležité bezpečnostné opatrenia, ktoré je potrebné dodržiavať. Súčasťou tréningu je školenie ako správne manipulovať s dusíkom, ako sa prevádzkuje kryoterapeutické zariadenie, aj prečo je nutná prítomnosť operátora počas celej procedúry.

Inštalácia kryoterapeutického zariadenia

Kúpou našich produktov, kryosauny CRYO XC™ alebo CRYO LC, naši klienti využívajú skúsenosti celosvetového tímu, ktorý dodal a nainštaloval už viac ako 350 kryoterapeutických zariadení v 33 krajinách sveta. Zaručujeme poctivý prístup, kvalitu výroby, dodávky, bezpečnosti a certifikácie.

Náš vlastný technický personál, vrátane personálu našich distribútorov, zabezpečuje, že všetky inštalácie prebehnú hladko, pohodlne a bezpečne.

Podpora CRYONiQ

V prípade akýchkoľvek otázok týkajúcich sa kontroly kvality, certifikácie a štandardov kvality nás kontaktujte na adrese support@cryoniq.sk