Neobmedzujte sa, užite si benefity kryoterapie v pohodlí domova

Buďte jedinečný!

Najväčší argument pre domácu inštaláciu kryokomory je nesporne úspora času. Namiesto času, ktorý by ste strávili na ceste do dedikovanej prevádzky a späť, čo častokrát môže byť aj 1 hodina, môžete tento čas ušetriť a stráviť ho podľa vlastného uváženia. Druhý a taktiež veľmi dobrý argument je možnosť regenerovať sa, kedykoľvek to budete potrebovať.

Zaraďte sa medzi osobnosti ako Cristiano Ronaldo, Tony Robbins, Gianluca Vacchi, Eddie Hall a mnoho ďalších.

No dopriať si takýto relax a terapiu môžete aj vy!

Naša kryokomora bola od začiatku dizajnovaná s maximálnym prízvukom na bezpečie. Počnúc špičkovým softvérom až po niekoľko prvkov výbavy, ktoré sa starajú o bezpečnú prevádzku a špičkovú kvalitu procedúry. Jedným z takýchto prvkov je aj dverový senzor, ktorý zabezpečuje, že počas procedúry je nevyhnutná prítomnosť ešte jednej osoby, ktorá nad procedúrou robí dohľad. Vzhľadom k tomu, že sa jedná o terapiu extrémnym chladom, prítomnosť ďalšej osoby je nevyhnutnosťou.

Kryosauna zbaví stresu

Aké výhody mi to prinesie?

„Terapia extrémnym chladom“ vám umožní rýchlejšie sa zregenerovovať po ťažkom dni alebo športovom výkone, pomôže zlepšiť výkon, prípadne vám pomôže pri zotavovaní zo zranení. Počas procedúry veľmi extrémne chladná zmes plynného dusíka a vzduchu rýchlo znižuje teplotu kože, na čo telo reaguje iniciovaním procesu vazokonstrikcie, teda zúžením ciev v povrchových vrstiev pokožky. Toto je štandardný proces prebiehajúci pri vystavovaní tela chladu a ide o obrannú reakciu tela v extrémnom prostredí. Keď sa procedúra a stimulácia nízkymi teplotami skončí, nastáva proces vazodilatácie, teda rozšírenie ciev, vďaka čomu zase obohatená krv prúdi do oblastí, z ktorých bola vytlačená. Keď klient opustí kabínu kryosauny, pociťuje pôsobenie endorfínov. Tento proces, ako aj proces zvýšeného prietoku krvi do končatín, môže trvať až 4 hodiny.

Zažite pocit uvoľnenia

Účinky kryoterapie sa prejavujú najlepšie vtedy, keď pobyt v kryokomore pravidelne a dlhodobo opakujete. Odporúčame absolvovať 3 až 5 trojminútových procedúr týždenne. Preto je dobré kryosaunu vlastniť, aby ste si jej blahodárne účinky mohli na sebe aplikovať kedykoľvek.

Podpora CRYONiQ

V prípade akýchkoľvek otázok týkajúcich sa kontroly kvality, certifikácie a štandardov kvality nás kontaktujte na adrese support@cryoniq.sk