Prečo CRYONiQ

Prečo si vybrať CRYONiQ a kto sme?

Spoločnosť CRYONiQ začala ako spoločnosť zameraná na predaj, inštaláciu a servis kryoterapeutických zariadení hlavne na európskych trhoch – v Nemecku, Francúzsku, Taliansku, Grécku a vo Veľkej Británii.

Niekoľkoročné skúsenosti nás doviedli k myšlienke vyrábať kryosauny s vlastným dizajnom, know-how a s lepšími servisnými možnosťami a štandardmi kvality.

Výrobcom kryoterapeutických zariadení sme sa stali, pretože to bol jediný spôsob ako nastaviť vyššie štandardy výroby kryosáun. Odvtedy sa trh stáva čoraz viac konkurencieschopným, keďže sa na scéne objavuje stále viac výrobcov kryozariadení.

Toto sú fakty a štandardy, ktorými sa CRYONiQ riadi:

O nás

Naša firma začínala ako firma s dvomi ľuďmi a postupne sa za štyri roky rozrástla o ďalších 25 ľudí. Kryosauny sme začali vyrábať v roku 2017.

Denná prevádzka

Aby sme lepšie porozumeli potrebám našich klientov, denne obsluhujeme niekoľko kryocentier.

CRYO XC™ cryotherapy unit
CRYONiQ cryotherapy center from top

Obchodná podpora

Našim klientom poskytujeme asistenciu pri založení kryocentra a riadení kryobiznisu.

Bezpečnosť

S našimi klientami a dodávateľmi úzko spolupracujeme, aby sme zabezpečili tie najvyššie štandardy a zároveň zlepšili doterajšie služby.

Náš servis

Naša orientácia na kvalitný servis je založená na okamžitej odpovedi na vzniknutý problém a náš postoj k technickým problémom je priamy. Primárnym cieľom našej spoločnosti je jeho rýchle odstránenie a zabezpečenie, že sa podobný problém už neobjaví pri ďalších našich zariadeniach.

Životnosť výrobkov

Naše kryosauny vyrábame tak, aby ich životnosť dosiahla najmenej 15 rokov.

CRYONiQ Production
CRYONiQ Production Offices

Výrobný proces

Hlavným dôvodom, prečo sme sa rozhodli kryosauny vyrábať, bola snaha vytvoriť spoľahlivý produkt s minimálnou kazivosťou. Sme si vedomí, že na trhu je množstvo výrobcov, naším hlavným cieľom je však poskytovať klientom špičkové služby, bezpečnosť a spoľahlivosť.

Spoľahlivosť

Naša kryosauna CRYO XC™ bola v auguste 2018 označená ako kryosauna s najvyšším skóre spoľahlivosti spomedzi siedmich kryosáun na trhu.

Myslíme na budúcnosť

Myslíme do budúcnosti, každý deň pracujeme na zdokonaľovaní našich produktov.

Kvalita procedúry

Naše kryosauny sú klientami so skúsenosťami v oblasti kryobiznisu dlhodobo označované ako kryosauny s najvyššou kvalitou procedúr.

CRYO XC™ Plus Cryotherapy unit
CRYONiQ Network

Zmluvní partneri

Hľadáme partnerov, ktorí sú prozákaznícky orientovaní a ktorí poskytujú rovnako kvalitný servis svojim klientom, aký sa snažíme poskytnúť našim klientom my.

Náš cieľ

Naším hlavným cieľom je ponúknuť najlepšiu kryosaunu na trhu a vybudovať spoločnosť orientovanú na poskytovanie dlhodobých a kvalitných služieb a inovatívnych riešení v oblasti kryoterapie.

Podpora CRYONiQ

Potrebujete pomoc s niečím iným?
Kontaktujte nás.