O nás

CRYONiQ – Popredný výrobca kryosáun

O nás

Spoločnosť CRYONiQ začala v kryobiznise podnikať v roku 2011. Spočiatku sme sa zameriavali na inštaláciu a technickú podporu kryosáun, no postupne sme dosiahli významné míľniky, z ktorých najdôležitejším bol začiatok výroby vlastných kryosáun v roku 2016. K tomu nás doviedlo množstvo výziev zo strany zákazníkov a obchodných partnerov, ktorí nás motivovali v tom, aby sme začali s výrobou vlastných kryoterapeutických zariadení.

Dnes pôsobíme na Slovensku, showroom máme vo Veľkej Británii, podporný tím v Spojených štátoch a spokojných zákazníkov prakticky po celom svete. Po celý čas sa snažíme o dodržiavanie základných hodnôt a našou ambíciou je ponúkať výrobky podliehajúce neustálej inovácii, najvyšším štandardom kvality a spoľahlivosti vo výrobe a poskytovanie kvalitných služieb.

Produkt

Našou vlajkovou loďou je kryosauna CRYO XC™, ktorá slúži na tepelnú kontrastnú kryoterapiu. Kryosauna CRYO XC™ bola navrhnutá, skonštruovaná a dôsledne testovaná našim vlastným vývojovým tímom. Sme hrdí na to, že kryosauna CRYO XC™ je našimi dlhoročnými partnermi, ktorí ponúkajú aj mnosžtvo iných konkurenčných produktov, dlhodobo označovaná najvyšším skóre spoľahlivosti.

Partneri a klienti

Dlhodobo sa snažíme o spoluprácu so spoľahlivými partnermi a distribútormi, aby sme tak zabezpečili, že s našimi produktmi a službami budú pracovať profesionáli a technickí odborníci, ktorí sú vďaka svojim skúsenostiam schopní poskytnúť koncovému klientovi a používateľom najlepší možný servis.

Súčasťou našich služieb je komplexná podpora pre našich partnerov, pretože nám úprimne záleží na ich úspechu v kryobiznise. Veľký dôraz kladieme rovnako na zákaznícky servis a technickú podporu, pretože chceme dodávať klientom tie najkvalitnejšie a najbezpečnejšie produkty.

Neustále vynakladáme maximálne úsilie, aby sme našim klientom pomohli v ich podnikaní v oblasti kryoterapie ale aj s financovaním kryotechniky a hľadaním spoľahlivých dodávateľov.

Partnerom a klientom, ktorí do nás vložili svoju dôveru, vďačíme za lojalitu a spokojnosť, ktorá je naším hnacím motorom.

CRYONiQ Ltd.

Director of Cryoniq cryotherapy manufacturer in front of Korean palace

Co-CEO @ CRYONiQ
pbm@cryoniq.com

Cryotherapy manufacturing director in front of skyline in Perth, Australia

Co-CEO @ CRYONiQ
tm@cryoniq.com

Cryotherapy products director in front of cryocenter Altrincham

Director of CRYONiQ UK Ltd.
alastair.down@cryoniq.com

Podpora CRYONiQ

V prípade akýchkoľvek otázok týkajúcich sa kontroly kvality, certifikácie a štandardov kvality nás kontaktujte na adrese support@cryoniq.sk