Kryosauna do firmy

POMÔŽTE VAŠÍM ZAMESTNANCOM STAŤ SA ŠŤASTNEJŠÍMI, ZDRAVŠÍMI A PRODUKTIVNEJŠÍMI

Kryoterapia celého tela alebo lokalizovaná kryoterapia sú k dispozícii vašim zamestnancom kedykoľvek! Kryoterapia pomáha Vaším zamestnancom v psychickej a fyzickej pohode aby sa nie len cítili, ale aj podávali čo najlepší výkon. Zdravie a wellness na pracovisku neboli nikdy také dôležité ako teraz. Od vypuknutia pandémie viac ako polovica obyvateľstva uvádza vyššiu úroveň stresu, pociťuje väčšiu úzkosť a tvrdí, že sa cítia viac emocionálne vyčerpaní.

Spoločnosti teraz preberajú väčšiu zodpovednosť za blaho svojich zamestnancov, interne aj externe, po tom, čo tisíce jednotlivcov žili so zdravotnými rizikovými faktormi spojenými so sedavým životným štýlom a zlými stravovacími návykmi.

ÚČINKY KRYOTERAPIE NA ZAMESTNANCOV

Kryoterapia má niekoľlko blahodárnych účinkov vďaka ktorým budú Vaši zamestnanci šťastnejší a produktívnejši.

  • Zvýšenie energie u zamestnancov – zvýšene endorfíny stimulujú Vašich zamestnancov k čo najlepšiemu výkonu.
  • Zníženie bolesti – chronická bolesť vedie k zníženiu výkonnosti. Menej bolesti = vyššia produktivita.
  • Zlepšenie spánku – pomôžte Vašim zamestnancom k lepšiemu výkonu vďaka hlbšiemu a pokojnejšiemu spánku.
  • Zdvihnutie nálady – Spokojnejší zamestnanec zníži stres medzi kanceláriami a dá priestor kreatívnym riešeniam.
MLB exhibition for recovery equipment

Oplatí sa mi kryosauna vo firme?

Naši klienti využívajú kryokomoru v desiatkach krajín sveta. Blahodarné účinky kryokomory na zamestnancov a jej reálne výsledky pomáhajú zamestnancom stať sa produktívnejšími. Keďže určite chcete so svojím tímom a spoločnosťou napredovať, musíte dopriať zamestnancom poriadny oddych na zlepšenie ich výkonu. Čím viac sa budete snažiť pomôcť Vaším zamestnancom stať sa zdravšími a produktívnejšími, tým vaši zamestnanci podajú lepší výkon a vy ako spoločnosť budete prosperovať. Naše výrobky sa vyznačujú vysokou mierou spoľahlivosti a vydržia bez väčších problémov aj extrémnu záťaž. Navyše je Vám je stále k dispozícií naša technická podpora. Čize aj keď by nastal nejaký problém, rýchlo ho odstránime.

Koľko miesta na to potrebujem?

Celotelová kryokomora CRYO XC zaberá cca 4-5 m2 miesta.
K tomu potrebujete malý priestor okolo nej pre pohyb – vstup a výstup pre zamestnanca. Navyše k tomu potrebujete šatňu, miesto na uskladnenie nádoby s dusíkom a vecí ako šľapky, župan a podobne. Veľkosť ideálneho priestoru na umiestnenie celotelovej kryokomory sa pohybuje od 15 do 20 m2. Ako vidíte, priestoru pre kryoterapiu stačí málo a prevádzka je aj po tejto stránke veľmi efektívna.
Pri zariadení na lokálnu kryoterapiu CRYO LC je to výrazne menej. Táto jednotka je navyše mobilná a je osadená kolieskami na ľahký presun. Toto zariadenie na lokálnu kryoterapiu je vďaka kompaktným rozmerom navyše možné jednoducho uskladniť.
Ideálnym doplnkom kryosauny je napríklad rotoped alebo veslársky trenažér, na ktorom sa môžu Vaši zákazníci zahriať po absolvovaní procedúry. To však mnohí máte k dispozícii už teraz.

Potrebujem na to povolenie?

Naše kryokomory spĺňajú najprísnejšie kritériá bezpečnosti a kvality a preto nie sú potrebné žiadne dodatočné povolenia na ich prevádzku.

Financovanie kryocentra

Chcete to zafinancovať?

Pomôžeme aj s tým! Uvedomujeme si, že počiatočná invetícia do zariadenia akejkoľvek prevádzky je vyššia ,a preto nemusíte platiť ihneď celé zariadenie. Môžete si ho kúpiť priamo od nás na splátky. Stačí ak nám uhradíte 50 percent z ceny zariadenia a zvyšok si môžete rozdeliť podľa Vašich finančných možností. Pokiaľ máte záujem, vieme prostredníctvom našich zmluvých partnerov zabezpečiť aj iné formy financovania s nižšou akontáciou. Ozvite sa nám a spolu nájdeme najvhodnejšie riešenie.

Aká je dodacia doba?

Výroba kryosauny zaberie zhuba 4 až 6 týždňov od záväznej objednávky a úhrady zálohy vo výške 50%. Doručenie na Slovensku trvá približne 1 až 3 pracovné dni. Dodanie kryosauny, samozrejme, zahŕňa aj inštaláciu a zaškolenie operátora, aby prevádzka kryoterapeutického zariadenia bola naozaj bezpečná. V prípade, ak máte záujem o skoršie dodanie, k dispozícií máme aj použité zariadenia ihneď k odberu. O dostupnosti jednotlivých zariadení sa prosím informujte na emailovej adrese info@cryoniq.sk alebo telefónnom čísle +421 907 026 201.

Cryotherapy unit in Manchester

Získajte nazáväznú cenovú ponuku.

Pred žiadosťou o cenovú ponuku celotelovej kryokomory CRYO XC, vyplňte prosím konfigurátor. Ak náhodou neviete niečo nakonfigurovať, označte políčko neviem. Nastavenie konfigurátora zaberie pár minút, ale nám pomôže vytvoriť si predstavu o produkte, ktorý Vás zaujal.  V prípade, ak máte záujem o prístroj na lokálnu kryoterapiu CRYO LC, vyplňte po stlačení tlačidla “Žiadosť o ponuku CRYO LC” formulár v kontakte a budeme Vás kontaktovať.
V prípade, ak sa Vám nechce písať, ani vypĺňať konfigurátor, zavolajte nám na telefónne číslo +421 907 026 201.